Електронна торгівля енергетичними ресурсами

Формат проведення сучасного типу торгів у секторі енергетичних ресурсів можна вважати дійсно досить цікавим. Тут перед кожним з учасників відкривають досить привабливі можливості, тому вам варто навчитись контролювати актуальні процеси та намагатися при цьому долучитись до торів у потрібному вам режимі.

Читать далее Електронна торгівля енергетичними ресурсами

Оренда вагонів в системі Прозорро.Продажі

У 2020 році український сайт з офіційними тендерами Прозорро.Продажі розпочали первинний пілотний проект з Укрзалізницею, орендували вагони. В даний час не всі автомобілі можна використовувати одночасно, тому цей крок був ефективним. Крім того, для вантажних поїздів важливо заробіток, дохід, а не байдикування у депо. Найбільш дефіцитні вагони в Україні – це вагони з відкритим верхом та зерновози. Тому перш за все вони почали їх реалізовувати, точніше здавати в оренду. Орендарі виставляли лоти з кількома вагонами, тому на початку торгів було 5-10 вагонів, зараз ця цифра становить близько 50 вагонів.

Читать далее Оренда вагонів в системі Прозорро.Продажі

Торги деревиною на прозорих онлайн аукціонах

Сучасний формат торгів деревиною може принести вам найкращі можливості. Саме у цій системі можна буде вирішувати актуальні питання та отримати для себе чимало якісних перспектив, що стануть оптимальними та дозволять вам оптимізувати систему.

Читать далее Торги деревиною на прозорих онлайн аукціонах

Купівля дуба-кругляка

Існує безліч методів придбання товарів різного профілю і призначення, і кожен покупець може вибрати для себе найбільш прийнятний. Це також стосується і такого виду продукції, як ліс-кругляк. Якщо вам необхідно зовсім невелика кількість для приватного використання, логічно звернутися в найближчу компанію, яка торгує лісом. Якщо ж ви бажаєте придбати велику партію разово або на регулярній основі, слід звернути увагу на більш великих представників цього ринку.

Читать далее Купівля дуба-кругляка

Платформа Prozorro: продажі та їх досконалість

У реальному часі торгівля на електронних платформах поширюється по всьому світу і набуває величезної популярності. Отже, платформа Prozorro.Sales проникає в Україну понад 5 років за підтримки Міністерства економічного розвитку країни, спільно з Національним банком та іншими великими корпораціями. Перші продані партії були завантажені на платформу до жовтня того ж року, і мільярдний цикл був отриманий трохи більше ніж через півроку після того, як система почала функціонувати.

Читать далее Платформа Prozorro: продажі та їх досконалість

Продаж твердого біопалива на електронних торгах

Сучасні електронні майданчики дають досить багато можливостей для звичайних користувачів. Мова йде про доступні напрямки з лотами, які знаходяться у вільному доступі. Тобто, кожен користувач має реальну змогу детально ознайомитися з будь-яким лотом і, виконавши відповідні умови, взяти участь в торгах.

Читать далее Продаж твердого біопалива на електронних торгах

Ринок землі у формі аукціону в електронній системі продаж Prozorro

День відкриття земельних торгів та аукціонів зовсім ближче. Законодавчий закон № 2195 передбачає, що вони здійснюватимуться в онлайн-форматі https://sale.ueex.com.ua/filter/land-parcel.

Читать далее Ринок землі у формі аукціону в електронній системі продаж Prozorro

Інтернет-аукціони в системі Prozorro

Сьогодні інтернет-торгівля в Україні надзвичайно відома. На платформі «Prozrro.Продажі» https://www.uub.com.ua/prozorro/perspektivni-rinki/zemelni-dilyanki/ є можливість купувати різноманітні товари, швидко і не витрачаючи час і гроші. На цих аукціонах бюджет країни поповнився на 21 млрд. грн. Цей показник постійно зростає. Серед великого вибору товарів на Prozorro є можливість придбати нову або вживану машину. Для цього вам потрібно зареєструватися на платформі УУБ.

Читать далее Інтернет-аукціони в системі Prozorro

Чим можуть відрізнятися електронні майданчики з тендерами

Вибір електронного майданчика – це питання, яке згадується всіма новачками, яким раніше не доводилось брати участі в тендерах, торгах та аукціонах. Це один з перших кроків, через який проходять всі підприємці. Відповідно, в цій ситуації у вас не залишається інших варіантів окрім того, як шукати той сервіс, який буде відповідати основним вимогам.

Читать далее Чим можуть відрізнятися електронні майданчики з тендерами

Як безпечно та недорого придбати необроблену деревину

В Україні були запущені продажі необробленої деревини через публічні аукціони Прозорро. З даною ініціативою виступило Міністерство енергетики та захисту навколишнього середовища.

Читать далее Як безпечно та недорого придбати необроблену деревину