Заробіток в інтернеті перегляд відео за гроші

Щоб отримати заробіток на перегляді відео, потрібно або зареєструватися на одному зі спеціальних сайтів, або виконувати подібні завдання на біржах простих завдань. Після швидкої реєстрації користувачеві пропонується цілий перелік коротких роликів по 30 секунд, за перегляд кожного з них йому нараховується невелика винагорода. Потрібно тільки відкривати їх і закривати після перегляду — не доведеться підписуватися, коментувати або ставити лайки. Тільки перегляд. Але і оплачують за такі дії не багато. Їх не обов’язково навіть дивитися — головне, щоб була відкрита сторінка з роликом.

Другий спосіб не набагато прибутковіший — потрібно зареєструватися на біржах завдань, таких, як Ворк-Зілла або Адвего. Там серед інших завдань часто з’являється можливість заробити на перегляді відеоролика. Потрібно тільки пройти по посиланню і подивитися запропонований ролик. Але і тут заробити в інтернеті на переглядах багато не вийде.

Заробіток в інтернеті на перегляді відеороликів youtube

Ще один спосіб, який розповість, як заробляти на перегляді реклами в інтернеті — зареєструватися на Ютубі. Якщо є аккаунт на сервісі gmail, то можна просто авторизуватися в ньому. Також для того, щоб заробляти гроші в інтернеті на перегляді реклами потрібно мати онлайн гаманець.

Як заробити в інтернеті переглядаючи рекламу — зареєструватися на біржі SMMOK-YT і виконувати прості завдання:

  • Дивитися відео;
  • Поставити лайк або дізлайк;
  • Додавання в «обране»;
  • Підписатися на канал.

Як заробити гроші в інтернеті за перегляд — зареєструватися на сервісі, підключити свої соціальні мережі і аккаунт в Ютуб і почати заробляти на виконанні простих завдань. Серед них — поставити лайк посту або відео, прокоментувати відео, просто подивитися його або поставити дізлайк, підписатися на групу або канал. Важливо розуміти, що для подібного способу заробітку потрібно, щоб сторінка була «живою» — на ній повинні бути справжні люди в «друзях», аккаунт повинен бути відкритим, а в фото повинні бути кадри з життя одної реальної людини. В іншому випадку адміністрація сайту залишає за собою право заблокувати аккаунт разом з усіма заробленими коштами. Якщо вас цікавить заробіток в інтернеті, то ви можете також придивитися до такого способу як набір тексту.

Додатки для заробітку грошей за перегляд відео

З недавніх пір існує також мобільний заробіток на перегляді реклами у вигляді додатку адвего і подібних і мобільний заробіток на перегляді відео. Це прекрасна можливість заробити по дорозі на навчання або роботу, нічого майже не роблячи. Все, що потрібно — завантажити додаток заробіток грошей на перегляді роликів і почати виконувати на ньому завдання. Кожне з них пропонує невелику оплату за перегляд відео, але це стабільний дохід. Зароблені гроші можна витратити на поповнення балансу або на свій розсуд. Також можна додатково заробити на запрошенні друзів в додаток — за це окремо платять розробники.

Додатки для заробітку андроїд перегляд відео:

  1. Whaff Rewards — програма для заробітку на перегляді реклами і виконанні завдань. Кожен день тут доступні нові замовлення, а авторизація проходить швидко через акаунт Фейсбук. Важливо — оплата в доларах, так як сервіс іноземний, і платять тут більше, ніж на російськомовних ресурсах.
  2. AdvertApp — подібний додаток, дозволяє заробляти на скачуванні ігор і перегляді реклами. Моментальний вивід коштів на ківі і мобільний телефон.
  3. AppCent — аналогічна програма для смартфона, що має особливу систему заохочень. Ті, хто весь час заходять в додаток і виконують завдання, отримують бонуси в розмірі від 3 до 10% від вартості завдання.