Рівні акредитації на електронних майданчиках

Обираючи один з акредитованих електронних майданчиків для участі в торгах, користувачі можуть звертати свою увагу на різні критерії, починаючи з функціоналу та закінчуючи зручністю обраного ресурсу.

Якщо брати приклад з спеціалістів в питаннях проведення електронних закупівель, то особливу увагу потрібно звертати саме на електронні майданчики. В залежності від зробленого вибору, подальша участь в торгах може стати більш простою або ж складною процедурою.

Якщо перейти за посиланням https://sale.ueex.com.ua/news/zemelqnyj-aukcion-u-kyjevi-na-majdanchykah-prozorro-prodazhi то можна на прикладі земельних торгів дізнатися про те, як взяти участь в подібній процедурі, які умови потрібно виконати та які внески сплатити для того, щоб стати рівноправним учасником.

В даному випадку, прикладом є сайт енергетичної біржі України, що надає послуги з участі в торгах уже не перший рік і все ще вважається одним з найбільш зручних та функціональних ресурсів. Одна з переваг саме цього сервісу полягає в тому, що на сайті процедура реєстрації зроблена за спрощеною системою, що можна віднести до числа вагомих переваг.

Що стосується рівнів акредитації, то всього їх 4 і кожен з них дає можливість більш точно дізнатися, для яких ситуацій більше підходить електронний майданчик.

Перший та другий рівні акредитації – це ті майданчики, які більше підходять для проведення допорогових закупівель. Нагадаємо, що такими вони можуть вважатися в тому випадку, якщо сума лоту не перевищує показника в 200 тисяч гривень за надання послуг та постачання товарів та 1.5 мільйонів гривень за виконання робіт.

Що стосується третього та четвертого рівнів акредитації, то вони вже більше підходять для роботи з надпороговими закупівлями, де немає ніяких фінансових обмежень. Відповідно, мова може йти про великі обсяги закупівель. Взяти участь в таких аукціонах значно складніше, тому що перелік вимог є набагато ширшим.

Говорячи більш детально про кожен тип акредитації, можна взяти до уваги наступні моменти:

 • 1 рівень акредитації – такі майданчики використовуються замовниками й дозволяють проводити закупівлі товарів, послуг або ж робіт, якщо сумарна їх вартість не перевищує максимальної відмітки, що прописана в 2 статті закону України № 922;
 • 2 рівень акредитації – такі майданчики використовуються учасниками і актуально це в тому ж випадку, якщо вони мають бажання взяти участь в закупівлях, якщо сума не перевищує максимальної позначки в Законі України № 922;
 • 3 рівень акредитації – це ті сервіси, що надають послуги замовникам, які мають бажання проводити надпорогові закупівлі. В цьому випадку, немає ніяких обмежень в плані максимально допустимої вартості лоту;
 • 4 рівень акредитації – це сервіси, що використовуються користувачами для участі в таких же самих торгах.

Це найбільш важлива інформація, яка дійсно знадобиться кожному користувачеві, зацікавленому в тому, щоб використовувати електронний майданчик для участі в торгах і різних видах закупівель.

Аукціон з продажу необробленої деревини – що про це потрібно знати

Реалізація деревини в форматі електронних аукціонів – це один з тих форматів торгів, що поступово набирає ще більшої популярності.

Щоб впевнитися в цьому, достатньо скористатися послугами одного з електронних майданчиків та перейти до списку оголошень в розділі з деревиною.

На сьогодні, ви можете знайти серед оголошень такі лоти, як:

 • Кругляк лісу;
 • Промислова деревина;
 • Твердолистяна деревина;
 • Ділова сировина.

Якщо вас цікавить вже оброблене дерево, то в фільтрах ви маєте можливість вказати, які розміри сировини вам потрібні, який тип оброки є для вас оптимальним, якість сировини й інші параметри.

Одна з найбільш важливих порад, що стосується участі в аукціонах з продажу деревини – це географічне положення складів, де знаходиться сировина. Учасник повинен розраховувати, що йому потрібно буде якимось чином доставити придбану партію у відповідне місце.

Державний аукціон конфіскованого майна – найбільш популярні типи лотів

Несплата внесків по кредиту, порушення умов діючого законодавства або ж окремих пунктів в договорі, проблеми з законом та ще безліч інших факторів, можуть стати вагомим приводом для конфіскації майна у власника.

Мова йде про боржників, які намагаються якимось чином обходити систему й не сплачувати внески по кредиту. 

Не так давно, таке майно стало активно реалізовуватися через електронні майданчики, акредитовані в системі ПроЗорро.

Серед найбільш частих лотів, можна звернути увагу на такі позиції, як:

 • Нерухомість;
 • Транспортні засоби;
 • Земельні ділянки.

Саме такі оголошення є найбільш цікавими для учасників, які зацікавлені в тому, щоб отримати подібне майно за ціною, що є набагато нижчою в порівнянні з ринковими показниками.