Реалізація можливості самостійно розраховувати ціну на газ

За допомогою сервісу, який надає «Українська енергетична біржа», кожен громадянин України має можливість самостійно дізнатись вартість природного газу. Ця товарна біржа була створена під наглядом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, а тому зазначені дані завжди актуальні.

Щоб отримати більш ретельне уявлення про механізм розрахунку та отримання достовірної інформації, варто ознайомитись із текстом даної статті. Механізм дуже простий та базується на сучасних технологіях аналітика та статистики, котрі запроваджено на сервіс товарної біржі «УЕБ».

Доступний та зручний засіб розрахунку ціни на газ

Відповідно до правил, встановлених Міністерством, ціна на газ не може бути незмінною. Є декілька факторів, котрі на це впливають, а тому кінцева вартість завжди змінна. Основним чинником впливу на вартість природного газу в Україні має ціна, встановлена на Європейських біржах. Українська енергетична біржа – це єдина біржа в Україні, котру справедливо прирівнюють до рівня Європейських організацій.

При проведенні розрахунку, варто звертати увагу на наступні змінні:

  • Визначення попередньої вартості в договорі;
  • Діючий на то момент курс іноземної валюти (долара) за показниками, які встановлює Національний банк України;
  • Котирування, які діють на Європейських товарних біржах та УЕБ.

Для того, щоб користувачі послуг товарної біржі УЕБ мали можливість доступно та зручно розраховувати ціну на газ, було впроваджено спеціальний калькулятор ціни. Перейшовши за посиланням www.ueex.com.ua/rus/auctions/gas-cost-calculator/ є можливість самостійно ознайомитись із простим інтерфейсом впровадженої на сайт програми.

Можливість отримання кваліфікованої консультації

Українська енергетична біржа є провідною товарною біржою України не просто так. В штат організації входять виключно висококваліфіковані спеціалісти, котрі виконують свої обов’язки якісно та з націленістю на допомогу клієнтам. Після звернення до консультантів з приводу розрахунку вартості природного газу, вам буде запропоновано отримати одну з трьох видів довідок:

  1. Довідка, де розрахунок проведено за формулою, яку рекомендувало Міністерство;
  2. Довідку, де розрахунок проводиться виходячи із загальної ціни договорів купівлі або продажу природного газу розділеного на обсяг таких угод за весь період продажів;3. Довідку із зазначенням місячних котирувань, встановлений на Українській енергетичній біржі.