Платформа Prozorro: продажі та їх досконалість

У реальному часі торгівля на електронних платформах поширюється по всьому світу і набуває величезної популярності. Отже, платформа Prozorro.Sales проникає в Україну понад 5 років за підтримки Міністерства економічного розвитку країни, спільно з Національним банком та іншими великими корпораціями. Перші продані партії були завантажені на платформу до жовтня того ж року, і мільярдний цикл був отриманий трохи більше ніж через півроку після того, як система почала функціонувати.

Prozorro.Sale – державна компанія, вона була відкрита у 2018 році за пропозицією Міністерства економічного розвитку. Найчастіше цю платформу плутають із платформою закупівель. Але варто уточнити, що ці 2 платформи включають різні ролі, незважаючи на те, що вони були подібними при створенні мети.

Система Prozorro.Sale забезпечує прозорість процесів торгівлі державним майном, а закупівельна платформа дозволяє звести нанівець тіньові схеми придбання різних видів товарів та послуг, що купуються державними установами щорічно на сотні мільярдів.

Якщо вам потрібно швидко шукати захоплюючі лоти в Prozorro, ви можете використовувати це джерело в будь-який зручний для користувача час. На сайті є добре реалізована та грамотна навігація, яка допомагає швидко вивчити необхідні партії. Участь в аукціоні не займає багато часу та сил.

Які переваги ProZorro.Sale?

Серед основних переваг платформи можна назвати наступні:

  1. Комфортне та примітивне використання системи.
  2. Відмінне суперництво.
  3. Допомога фахівців.
  4. Регламентовані правила проведення аукціонів.
  5. Безпека торгівлі. Це забезпечується завдяки тому, що основна аналітична база, де працюють спеціалісти, працює на платформі з метою мінімізації шахрайського вторгнення на сайт.

Торги регулярно проводяться лише в публічному просторі, завдяки чому легко відстежувати не тільки сам аукціон, але і реєстр учасників. Зараз на цій платформі зосереджено близько 50 різних майданчиків, тому суперництво тримається на високому рівні. Будь-який учасник може використовувати базу даних для аукціонів, наприклад на сайті УУБ https://sale.uub.com.ua/filter/land-parcel, незалежно від того, на якому ринку він зареєструвався. У підсумковому рахунку виявилось максимально збільшити перелік аукціонних сайтів. Для роботи служби переможцем стає вбудована голландська система, тобто той учасник, який запропонував найвищу ціну та висунув усі необхідні вимоги.