Мала приватизація через біржу

Українська універсальна біржа функціонує більше двадцяти років і є лідируючим сайтів серед подібних. Універсальна біржа має найвищий рівень акредитації від Міністерства економічного розвитку і торгівлі. Сьогодні на Українській універсальній біржі uub.com.ua на ряду з іншими багатогранними можливостями є можливість малої приватизації.

Мала приватизація

Мала приватизація виставляються відділом управління та приватизації майна міської ради, до якої відноситься нерухомість. Все тендери такого напрямку мають змогу втілюватися в життя за допомогою системи Прозоро, яка направлена на боротьбу с корупцією. 

На сьогоднішній день не так багато торгові електронних майданчиків, які мають право публікувати тендери малої приватизації, так як не підключені до системи Прозоро або не мають певний рівень акредитації, але біржа має всі права на публікацію і проведення аукціонів. Закон «про приватизацію державного та комунального майна», який вступив в силу на початку 2019 року, це вказує що така приватизація повинна здійснюватися тільки через електронну платформу Прозоро.

Мала приватизація це продаж не тільки державних та комунальних організацій, а й різноманітних варіантів нерухомості. Також до складу таких об’єктів підпадає земельні ділянки, але їх вартість не повинна перевищувати 250 мільйонів гривень. Таке положення дозволили придбати майно, яке коштує до 250 мільйонів гривен за вигідною ціною, та не перейматися про несправедливу конкуренцію, так як всі мають однакові права. Знайти та купити необхідний об’єкт тепер можна досить бистра. Прозорий та ефективний механізм, який приміряється на Українській універсальній біржі знімає турботу про бюрократичні тяганини та шахрайські махінації. 

Мала приватизація завдяки Українській універсальній біржі https://www.uub.com.ua/prozorro/sale/mala-privatizaciya/ відкриває багато можливостей, так як раніше про всі об’єкти в перше чергу дізнавалися заінтересовані особи за хабар, а прості люди не мали змогу потрапити до аукціону. Можливість малої приватизації через біржу є єдиним можливим та вирішило багато різноманітних нюансів. Більшу частину майна малої приватизації виставляється фондом державного майна, що дозволяє поповнювати бюджети населених пунктів. Досить велика кількість є унікальними об’єктами за досить привабливу ціну. 

Торгівельний майданчик

Завдяки електронній платформі аукціони проходять максимально чесно, так як дана система була створена для боротьби з корупційними махінаціями. Система має унікальну дворівневу модель, яка контролює всю базу даних і дозволяє відстежити шахрайство на сайті. Завдяки такій мірі захисту аукціону доступні всім бажаючим, які пройшли реєстрацію на сайті. Для того щоб стати користувачем, необхідно натиснути на напис «реєстрація» і заповнити всі необхідні дані. На початку необхідно вказати ким користувач є. Після того як авторизація пройшла успішно користувач має право брати участь у всіх аукціонах, наприклад, в малу приватизацію. Коли об’єкт виставляється як тендер, то в описі є перелік умов і документів, які потенційний покупець повинен надати. Всі документи подаються в електронному форматі та бути завірені цифровою печаттю, а значить їх необхідно ретельно перевіряти, так як при найменшій не стикування система автоматично відхилить заявку. Після того як всі заявки подані, а подати їх можна не пізніше ніж за три дні до початку торгу, в зазначений час проводиться аукціон. Аукціон в основному проходить в ти раунди по три хвилини. Переможцем стає той, хто в відведений час поставив найвищу ставку.