Максимально вигідні ціни на лісоматеріали в Україні

Минулий рік для ринку необробленої деревини став дуже вигідним. Справа в тому, що саме в минулому році було відкрито можливість вільно отримати доступ до продажу та купівлі лісоматеріалів. Так, інноваційна системи Прзорро.Продажі отримала можливість регулювати цей ринок за допомогою своїх акредитованих електронних майданчиків.

Процедура була встановлена як експеримент та одразу показало свою вигоду. Лише за минулий рік, завдяки ідеї уряду, державний бюджет було збагачено на 30 мільярдів гривень тільки за рахунок податків з угод необробленою деревиною. Всі ці гроші раніше проходили повз економічну систему держави та сплачувались персонально олігархам та чиновникам, котрі мали вплав на процедуру старих торгів.

Проведення аукціонів з продажу лісоматеріалів

Задля того, щоб отримати механізми боротьби із незаконними вилупленнями лісів та тіньовими схемами продажу було введено систему обліку. Реєстри стали відкритими для всіх бажаючих, а тому приховати реальну кількість проданого матеріалу більше неможливо.

До цього моменту, лісові господарства самостійно реалізовували необроблену деревину. Це призвело до того, що підприємства, котрі не можуть виконати умови корумпованих чиновників, завжди програвали конкуренцію олігархам. Цей спосіб привів до того, що корупція лише розросталась та шкодила економіці країни.

Тепер, електронні майданчики як Українська універсальна біржа регулюють це питання та публікують відкрито всі реєстри. Кожен бажаючий взяти участь безперешкодно реалізує свою потребу та отримує можливість чесно виграти публічні закупівлі. Окрім того, вартість сировини завжди фіксується, а тому маніпуляцій з боку лісних господарств бути не може.

sale.uub.com.ua є офіційним сайтом лідеру серед товарних бірж на ринку необробленої деревини. Це веб-портал саме Української універсальної біржи, котра принесла більше 200 мільйонів гривень за минулий рік в держаний бюджет України.

Від самого початку роботи системи Прозорро.Продажі на території України, УУБ стала надійним електронним майданчиком. Вона однією із перших бірж товарних бірж отримала акредитацію та змогла отримати довіру уряду та громадськості. На цей час на майданчику реалізується не лише необроблена деревина, а й майно банкрутів, рухоме та не рухоме майно, тощо.

Щоб отримати інформаційну довідку з приводу продажів лісоматеріалів, то варто зайти на сторінку https://sale.uub.com.ua/news/prodazh-lisomaterialiv-u-systemi-prozoro-prodazhi. Всю інформацію було підготовлено спеціалістами товарної біржи. Вони максимально компетентні у даному питанні, а тому ви отримаєте доступну інформацію та зрозумієте всі переваги від використання онлайн-торгів.

Окрім того, сервіс надає можливість безкоштовно отримати консультацію з будь якого приводу роботи системи онлайн-торгів Прозорро.Продажі. Варто розуміти, що лише акредитовані майданчики, котрим є Українська універсальна біржа, мають можливість проводити такі торги. Тому спеціалісти товарних бірж із цього переліку вважаються компетентними.

Якщо вас зацікавила можливість взяти участь у публічних торгах необробленою деревиною, то прямо зараз переходьте на офіційний веб-портал Української універсальної біржи та реєструйтесь у якості учасника. Це надасть можливість безперешкодно брати участь у торгах та бути впевненим у надійному партнері, чесному результаті та виконанні всіх умов договору.