Асоціація «Біржові та електронні майданчики» — чому саме вона

Асоціація «Біржові та електронні майданчики» — це не прибуткова організація. Вона створена завдяки керівникам компаній, які займаються товарними та біржовими ринками та надають послуги. Асоціація діє згідно з діючим законодавством. Вона підвищує прозорість товарного ринку та підвищує ефективність товарних бірж.

Стати учасником може кожен, достатньо відповідати критеріям. Правові, економічні та професійні інтереси членів повністю захищені, а права та можливості рівні.

Чому саме Асоціація

Ринок ділових відносин давно треба було розвивати. Цим і зайнялась Асоціація. Вона намагається врегулювати питання електронної та біржової торгівлі в Україні. Наразі існує велика кількість порталів, з допомогою яких можна досягти покращення власних можливостей та отримати інструменти для розвитку проекту.

У кожного громадянина, який має у своєму розпорядженні спеціальну біржу, є можливість долучитися до спілки, котра підтримає інтереси порталу. Для цього потрібно скласти заяву і подати її в Асоціацію. Також знадобляться документи та їх копії. Всі копії слід завірити підписом юридичної особи та печаткою. Власник біржі має взяти витяг  та виписку з реєстру юридичних осіб і зробити копію.

Також знадобиться протокол зборів учасників Асоціації із прийнятим рішенням.

Участь в Асоціації дає ряд перспектив. Кожен член має рівні права та зобов’язання. Прийняття нових членів та припинення членства здійснюється згідно з правилами внутрішньої документації Асоціації. Якщо власник електронного майданчика вступає в добровільне об’єднання учасників біржового ринку, він отримає представництво та підтримку своїх інтересів в державних органах, а також може прийняти участь в розробці нормативної бази.

Членами Асоціації виступають акредитовані члени системи Прозоро, розробники програмного забезпечення. Чесні організатори торгів допомагають у створенні умов за яких продажі будуть виконуватися на прозорих торгах та з максимально вигідними умовами. Завдяки цьому держава ефективніше буде виконувати зобов’язання перед громадянами та бізнесом.

Щоб отримати інформацію про надійні торгові майданчики, слід зайти на сайт aeaep.com.ua. Тут можна дізнатися про членів Асоціації «Біржові та електронні майданчики», особливості вступу до об’єднання та отримати інші данні.